Nike Jordan 1 Retro High OG Chicago Lost and Found

93 %

Popis produktu

Parametry produktu

Barva
červená
Svrchní materiál
guma
Podrážka
Syntetický materiál 100%

Recenze

 • , zakoupeno v SNEAKERGALLERY

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Super

Parametry produktu

Barva
červená
Svrchní materiál
guma
Podrážka
Syntetický materiál 100%

Popis produktu

Otevřte dveře do světa legend s modelem Jordan 1 High Chicago Lost and Found - tenisky, které nesou v sobě dědictví největšího basketbalového hrdiny, Michaela Jordana. Tyto tenisky neslouží jen k hraní, ale jsou symbolem stylu, sebedůvěry a neohroženosti.

Tento legendární model je prodáván se speciálním boxem a doplňky

Každý detail modelu Jordan 1 High odráží precizní práci a vášeň pro inovaci. Kvalitní kůže v horní části tenisky nejen oslní svým luxusním vzhledem, ale také zajišťuje odolnost a pohodlí po celé roky. Díky vložce s technologií Air-Sole budete zažívat dokonalé odpružení a ochranu před nárazy, ať už jste kdekoli.

Výrazná značka Jumpman na jazyku a ikonická křídla na patě vám připomenou, že jste součástí dědictví vítěze. A perforace na špičce tenisky zajistí dokonalou cirkulaci vzduchu, takže vaše nohy budou vždy v optimálním stavu.

K dispozici v široké škále barevných provedení, Jordan 1 High se stávají plátnem pro vaši kreativitu a sebevyjádření. Ať už jste na hřišti, v městě nebo na exkluzivní akci, tyto tenisky vám dodají odvahu a styl.

Přijměte výzvu a udělejte dojem s Jordan 1 High. Každý krok bude jako krok v historii. Zdvihněte svůj styl na novou úroveň a buďte součástí fenoménu, který spojuje sport, módu a vítězství. Vstupte do legendy s Jordan 1 High.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
93 %
průměr z 4 hodnocení
5
3 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v SNEAKERGALLERY

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Super